FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Weight
az: Çəki

en: Length
az: Uzunluq

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Testing
az: Test

en: Password field is required.
az: Parol sahəsi tələb olunur.
