FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: Length
cs: Délka

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Paid
cs: Zaplaceno

en: Production
cs: Výroba

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Testing
cs: Testování

en: Pounds
cs: Libry

en: Grams
cs: Gramy

en: Kilograms
cs: Kilogramy

en: Ounces
cs: Unce

en: Inches
cs: Palce

en: Feet
cs: Stopa

en: Percentage (%)
cs: Část (%)

en: Packages
cs: Balíky

en: Package type
cs: Typ balíku

en: Ship date
cs: Datum expedice

en: Shipping method
cs: Způsob přepravy

en: Ubercart - fulfillment
cs: Ubercart - dokončení

en: Centimeters
cs: Centimetry

en: Millimeters
cs: Milimetry

en: Declared value
cs: Deklarovaná hodnota

en: Shipment data
cs: Údaje o zásilce

en: Multiplier (×)
cs: Koeficient (×)

en: Addition (!currency)
cs: Přírůstek (!currency)

en: Password field is required.
cs: Heslo je vyžadováno.

en: Package !id
cs: Balík !id

en: Physical dimensions of the package.
cs: Rozměry balíku.

en: Review shipment
cs: Kontrola zásilky

en: Could not open a file to save the label image.
cs: Nepodařilo se otevřít soubor pro uložení obrázku etikety.

en: Ship to
cs: Doručit na

en: When enabled, products are insured for their full value.
cs: Pokud je povoleno, zboží je pojištěno do jejich plné ceny.

en: Rate markup must be a numeric value.
cs: Formát sazby musí být číslo.
