FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Weight
el: Βάρος

en: Length
el: Μήκος

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Production
el: Παραγωγή

en: Units
el: Μονάδες

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Pounds
el: Λίβρες

en: Grams
el: Γραμμάρια

en: Kilograms
el: Κιλά

en: Feet
el: Πόδια

en: Percentage (%)
el: Ποσοστό (%)

en: Packages
el: Πακέτα

en: Package type
el: Τύπος πακέτου

en: Password field is required.
el: Το πεδίο του κωδικού είναι υποχρεωτικό.
