FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Weight
fi: Paino

en: Length
fi: Pituus

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Production
fi: Tuotanto

en: Installed
fi: Asennettu

en: Testing
fi: Testaus

en: Pounds
fi: Paunaa

en: Grams
fi: Grammaa

en: Kilograms
fi: Kilogrammaa

en: Ounces
fi: Unssia

en: Inches
fi: Tuumat

en: Feet
fi: Jalat

en: Packages
fi: Pakkaukset

en: Package type
fi: Pakkaustyyppi

en: Ship date
fi: Toimituspäivämäärä

en: Shipping method
fi: Toimitustapa

en: Centimeters
fi: Sentit

en: Declared value
fi: Vakuutusarvo

en: Shipment data
fi: Toimitustiedot

en: Password field is required.
fi: Salasana on pakollinen.

en: Ship to
fi: Toimitusosoite

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: Forever
fi: Ikuisesti
