FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (33 entries)

en: Weight
fr: Poids

en: Length
fr: Longueur

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Paid
fr: Payant

en: Units
fr: Unités

en: Not Installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Testing
fr: Test

en: Pounds
fr: Livres

en: Grams
fr: Grammes

en: Kilograms
fr: Kilogrammes

en: Ounces
fr: Onces

en: Inches
fr: Pouces

en: Feet
fr: Pieds

en: Percentage (%)
fr: Pourcentage (%)

en: Packages
fr: Colis

en: Package type
fr: Type de colis

en: Ship date
fr: Date d'expédition

en: Shipping method
fr: Mode d'expédition

en: Centimeters
fr: Centimètres

en: Millimeters
fr: Millimètres

en: Declared value
fr: Valeur déclarée

en: Shipment data
fr: Données d'envoi

en: Multiplier (×)
fr: Multiplicateur (x)

en: Password field is required.
fr: Le champ mot de passe est requis.

en: Package !id
fr: Colis !id

en: Physical dimensions of the package.
fr: Dimensions physiques du colis.

en: Could not open a file to save the label image.
fr: Impossible d'ouvrir un fichier pour enregistrer l'image de légende.

en: Ship to
fr: Livrer à

en: Credentials
fr: Accréditation

en: Forever
fr: Pour toujours

en: Account number and authorization information.
fr: Numéro de compte et informations d'autorisation.
