FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Weight
hi: मान

en: Length
hi: लंबाई

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Testing
hi: परिक्षण

en: Password field is required.
hi: पासवर्ड जरुरी है
