FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Weight
hu: Súly

en: Length
hu: Hosszúság

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Paid
hu: Fizetve

en: Production
hu: Termelés

en: Units
hu: Mértékegységek

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Pounds
hu: Font

en: Grams
hu: Gramm

en: Kilograms
hu: Kilogramm

en: Ounces
hu: Uncia

en: Inches
hu: Hüvelyk

en: Feet
hu: Láb

en: Percentage (%)
hu: Százalék (%)

en: Packages
hu: Csomagok

en: Package type
hu: Csomag típusa

en: Ship date
hu: Szállítás napja

en: Shipping method
hu: Szállítási mód

en: Ubercart - fulfillment
hu: Ubercart - teljesítés

en: Centimeters
hu: Centiméter

en: Millimeters
hu: Milliméter

en: Declared value
hu: Megadott érték

en: Shipment data
hu: Szállítási adat

en: Multiplier (×)
hu: Szorzó (×)

en: Password field is required.
hu: A jelszó mező nincs kitöltve.

en: Package !id
hu: Csomag !id

en: Physical dimensions of the package.
hu: A csomag fizikai méretei.

en: Review shipment
hu: Szállítmány áttekintése

en: Could not open a file to save the label image.
hu: Nem lehet megnyitni a fájlt, így nem menthető címke kép.

en: Ship to
hu: Szállítási cím

en: Markups
hu: Jelölők

en: Saturday Delivery
hu: Szombati kiszállítás

en: Saturday Pickup
hu: Szombati átvétel

en: 1 package | @count packages
hu[0]: 1 csomag
hu[1]: @count csomag

en: When enabled, products are insured for their full value.
hu: Ezt engedélyezve a termékek a teljes értékükre biztosítva lesznek.

en: Forever
hu: Végleges

en: Address type
hu: Cím típusa
