FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Password field is required.
hy: Գաղտնաբառը պարտադիր պահանջվում է:
