FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Weight
id: Bobot

en: Length
id: Panjang

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Installed
id: Terinstal

en: Testing
id: Pengujian

en: Pounds
id: Pound

en: Grams
id: Gram

en: Kilograms
id: Kilogram

en: Ounces
id: Ons

en: Inches
id: Inchi

en: Feet
id: Kaki

en: Shipping method
id: Metode pengiriman

en: Centimeters
id: Centimeter

en: Millimeters
id: Milimeter

en: Password field is required.
id: Sandi harus diisi.

en: Ship to
id: Kirimkan ke

en: Credentials
id: Kredensial
