FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Weight
is: Vægi

en: Length
is: Lengd

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Password field is required.
is: Það verður að velja lykilorð.

en: Ship to
is: Viðtakandi
