FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Weight
oc: Pes

en: Length
oc: Longor

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Paid
oc: Pagat

en: Units
oc: Unitats

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Testing
oc: Tèst

en: Pounds
oc: Liuras

en: Grams
oc: Gramas

en: Kilograms
oc: Quilogramas

en: Ounces
oc: Liuras

en: Inches
oc: Poces

en: Feet
oc: Pès

en: Percentage (%)
oc: Percentatge (%)

en: Password field is required.
oc: Lo camp senhal es obligatòri.

en: Commercial
oc: Comercial
