FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Weight
ro: Greutate

en: Length
ro: Lungime

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Paid
ro: Plătit

en: Production
ro: Producţie

en: Installed
ro: Instalat

en: Testing
ro: Testare

en: Centimeters
ro: Centimetrii

en: Password field is required.
ro: Câmpul parolă este obligatoriu.

en: Address type
ro: Tip adresă
