FedEx Shipping (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Units
th: หน่วย

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Packages
th: แพคเกจ

en: Password field is required.
th: จำเป็นต้องกรอกรหัสผ่าน

en: Forever
th: ตลอดไป
