Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Update
bn: আপডেট

en: Active
bn: সক্রিয়

en: 1 hour | @count hours
bn[0]: 1 ঘন্টা
bn[1]: @count ঘন্টা

en: Details
bn: বিস্তারিত
