Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Active
bs: Aktivan

en: 1 hour | @count hours
bs[0]: 1 sat
bs[1]: @count sata
bs[2]: @count sati

en: Details
bs: Detalji

en: Send
bs: Pošalji

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
