Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Create
eo: Kreu

en: Active
eo: Aktiva

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: From
eo: De

en: Details
eo: Detaloj

en: Send
eo: Sendu

en: The e-mail address %mail is not valid.
eo: La retpoŝtadreso %mail ne estas valida.
