Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Update
et: Uuenda

en: Create
et: Loo

en: Active
et: Aktiivne

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: From
et: Kellelt

en: Details
et: Üksikasjad

en: Send
et: Saada

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: The e-mail address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole kehtiv.

en: Order status
et: Tellimuse olek
