Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Create
eu: Sortu

en: Active
eu: Aktiboa

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: From
eu: Nondik

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Send
eu: Bidali

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: The e-mail address %mail is not valid.
eu: %mail email helbideak ez du balio.
