Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Update
nn: Oppdater

en: Create
nn: Lag

en: Active
nn: Aktiv

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar

en: From
nn: Frå

en: Details
nn: Detaljar

en: Repeat
nn: Repeter
