Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Update
os: Сног кæн
