Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Update
ru: Обновить

en: Create
ru: Создать

en: Forward
ru: Вперед

en: Active
ru: Активно

en: 1 hour | @count hours
ru[0]: @count час
ru[1]: @count часа
ru[2]: @count часов

en: Message sent.
ru: Сообщение отправлено.

en: From
ru: От

en: Details
ru: Подробности

en: Send
ru: Отправить

en: Repeat
ru: Повтор

en: Sent
ru: Отправлено

en: Send to
ru: Получатель

en: Manual
ru: Вручную

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Auto
ru: Авто

en: Skip
ru: Пропустить

en: The e-mail address %mail is not valid.
ru: Адрес электронной почты %mail некорректен.

en: Order status
ru: Состояние заказа

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
ru: Вы можете использовать шаблоны подстановок в полях e-mail отправителя и получателя, в теме и теле сообщения.

en: Skipped
ru: Пропущено

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
ru: Попытка отправки на @email счёта для заказа @order_id не удалась.

en: 1 time | @count times
ru[0]: @count раз
ru[1]: @count раза
ru[2]: @count[2] раз
