Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Send
ug: يوللاش
