Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Create
cs: Vytvořit

en: Active
cs: Aktivní

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: Message sent.
cs: Zpráva odeslána.

en: From
cs: Od

en: Details
cs: Detaily

en: Send
cs: Poslat

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Sent
cs: Odesláno

en: Send to
cs: Poslat komu

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Skip
cs: Přeskočit

en: The e-mail address %mail is not valid.
cs: E-mailová adresa %mail není platná.

en: Order status
cs: Stav objednávky

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
cs: Nahrazovací vzory je možné používat v položkách e-mailu: od, komu, předmět a tělo zprávy.

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
cs: Pokus o odeslání faktury pro objednávku číslo @order_id na email @email selhal.
