Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Update
is: Uppfæra

en: Create
is: Stofna

en: Active
is: Virkt

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 klukkutími
is[1]: @count klukkutímar

en: From
is: Frá

en: Details
is: Nánar

en: Send
is: Senda

en: The e-mail address %mail is not valid.
is: Netfangið %mail er ekki gilt.

en: Order status
is: Staða pöntunar
