Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Create
ka: შექმნა

en: Active
ka: აქტიური

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: From
ka: ვისგან

en: Details
ka: დეტალები

en: Send
ka: გაგზავნა
