Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Create
lv: Izveidot

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: Active
lv: Aktīvs

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: Message sent.
lv: Ziņa nosūtīta.

en: From
lv: No

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Send
lv: Sūtīt

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Manual
lv: Manuāli

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Skip
lv: Izlaist

en: The e-mail address %mail is not valid.
lv: Jūsu norādītā e-pasta adrese %mail nav derīga.

en: Order status
lv: Pasūtījuma statuss
