Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Update
mg: Ovana
