Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Update
tr: Güncelle

en: Create
tr: Oluştur

en: Forward
tr: İleri

en: Active
tr: Etkin

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: Message sent.
tr: İleti gönderildi.

en: From
tr: Kimden

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Send
tr: Gönder

en: Send to
tr: Alıcı

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Skip
tr: Atla

en: The e-mail address %mail is not valid.
tr: %mail e-posta adresi geçerli değil.

en: Order status
tr: Sipariş durumu
