Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Update
uk: Оновити

en: Create
uk: Створити

en: Forward
uk: Переслати

en: Active
uk: Активно

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: Message sent.
uk: Повідомлення надіслано.

en: From
uk: Від

en: Details
uk: Подробиці

en: Send
uk: Надіслати

en: Repeat
uk: Повторення

en: Sent
uk: Сент

en: Send to
uk: Отримувач

en: Manual
uk: Вручну

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Auto
uk: Авто

en: Skip
uk: Пропустити

en: The e-mail address %mail is not valid.
uk: Адреса електронної пошти %mail не є припустимою.

en: Order status
uk: Статус замовлення

en: Follow-up
uk: Відповісти

en: Skipped
uk: Пропущено

en: Forward to
uk: Переслати до

en: ca
uk: уд

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
uk: Спроба надіслати повідомленням електронної пошти рахунок до замовлення № @order_id на адресу електронної пошти @email була невдалою.
