Ubercart Followup (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Update
ur: تجدید

en: Active
ur: فعال

en: 1 hour | @count hours
ur[0]: ۱ گھنٹہ
ur[1]: @count گھنٹے

en: Details
ur: تفصیلات
