Ubercart GoCardless Client (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: delete
jv: busak

en: Type
jv: Tipe

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Update
jv: Dianyari

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Items
jv: Item

en: Order
jv: Urutan

en: Operation
jv: Operasi

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: %name must be a positive integer.
jv: %name must be a positive integer.udu wilangan bulat positif.
