Ubercart GoCardless Client (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Update
ur: تجدید

en: Email
ur: ای میل

en: Items
ur: سرخیاں

en: %name must be a positive integer.
ur: %name ایک مثبت عدد ہونا لازمی ہے
