Ubercart GoCardless Client (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: - None -
ja: - なし -

en: No data
ja: データがありません

en: Update
ja: 更新

en: Email
ja: メール

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Items
ja: アイテム

en: Amount
ja: 量

en: Payment
ja: 決済

en: Start date
ja: 開始日

en: Order
ja: オーダー

en: Operation
ja: 操作

en: cancel
ja: キャンセル

en: Starting from
ja: 開始する値

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Order ID
ja: 注文ID

en: Subscription
ja: 配信登録

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Debugging
ja: デバッグ処理

en: Adjustments
ja: アジャストメント

en: Checkout settings
ja: 購入手続きの設定

en: %name must be a positive integer.
ja: %name は正の整数でなければなりません。
