Ubercart GoCardless Client (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: - None -
he: - ללא -

en: Update
he: עדכון

en: Email
he: דוא"ל

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Items
he: פריטים

en: Amount
he: כמות

en: Payment
he: תשלום

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Order
he: סידור

en: Operation
he: פעולה

en: cancel
he: בטל

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Subscription
he: מנוי

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Checkout settings
he: הגדרות רכישה - checkout

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.
