Ubercart GoCardless Client (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: status
bo: གནས་སྟངས

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: cancel
bo: དོར་བ།

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ
