Ubercart GoCardless Client (7.x-1.5) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།
