Ubercart GoCardless Client (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: created
fi: luotu

en: Date
fi: Päivämäärä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: No data
fi: Ei tietoa

en: Update
fi: Päivitys

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: week
fi: viikko

en: add
fi: lisää

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: status
fi: tila

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Items
fi: Aiheet

en: Amount
fi: Määrä

en: Payment
fi: Maksu

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Order
fi: Järjestys

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Pending
fi: Odottaa

en: price
fi: hinta

en: cancel
fi: peruuta

en: Complete
fi: Valmis

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: product
fi: tuote

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Go back
fi: Palaa takaisin

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Debugging
fi: Debuggaus

en: Checkout settings
fi: Kassan asetukset

en: Change date
fi: Muuta päivämäärä

en: Not set
fi: Ei asetettu
