Ubercart GoCardless Client (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Date
kk: Датасы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Update
kk: Жанарту

en: status
kk: статусы

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Items
kk: Элементтер

en: Operation
kk: Операция
