Ubercart GoCardless Client (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Date
oc: Data

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Schedule
oc: Planning

en: week
oc: setmana

en: add
oc: apondre

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: status
oc: estatut

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Items
oc: Elements

en: Amount
oc: Montant

en: Payment
oc: Pagament

en: Start date
oc: Data de començament

en: Order
oc: Òrdre

en: Operation
oc: Operacion

en: Pending
oc: En espèra

en: month
oc: mes

en: year
oc: an

en: price
oc: prètz

en: cancel
oc: anullar

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Debugging
oc: Desbugatge
