Ubercart GoCardless Client (7.x-1.5) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: status
or: ଅବସ୍ଥିତି
