Ubercart GoCardless Client (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: created
pl: utworzono

en: Date
pl: Data

en: - None -
pl: - Brak -

en: No data
pl: Brak danych

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: week
pl: Tydzień

en: add
pl: dodaj

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Items
pl: Elementy

en: Amount
pl: Ilość

en: Payment
pl: Płatność

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Order
pl: Kolejność

en: Operation
pl: Czynność

en: Pending
pl: Oczekujące

en: month
pl: miesiąc

en: year
pl: rok

en: price
pl: cena

en: cancel
pl: anuluj

en: Complete
pl: Zakończone

en: Adjustment
pl: Dostosowanie

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: product
pl: produkt

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Go back
pl: Wróć

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Checkout settings
pl: Ustawienia realizacji zamówienia

en: Change date
pl: Zmień datę

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Payment ID
pl: Identyfikator płatności
