Ubercart GoCardless Client (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: created
ro: creat

en: Date
ro: Data

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: No data
ro: Nu sunt date

en: Update
ro: Actualizare

en: add
ro: adaugă

en: Email
ro: email

en: status
ro: stare

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Items
ro: Articole

en: Amount
ro: Suma

en: Payment
ro: Plată

en: Start date
ro: Data de început

en: Order
ro: Comandă

en: Operation
ro: Operație

en: Pending
ro: În așteptare

en: month
ro: lună

en: price
ro: preț

en: cancel
ro: revocare

en: Complete
ro: Finalizat

en: Adjustment
ro: Ajustare

en: Order ID
ro: ID comandă

en: product
ro: produs

en: Go back
ro: Înapoi

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Debugging
ro: Depanare

en: Adjustments
ro: Ajustări

en: Checkout settings
ro: Opţiuni casă

en: Not set
ro: Nu este setat
