Ubercart GoCardless Client (7.x-1.5) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: Order
si: පිලිවෙල

en: month
si: මාසය

en: year
si: අවුරුද්ද
