Ubercart GoCardless Client (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: created
ta: உருவாக்கப்பட்ட

en: Date
ta: தேதி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: No data
ta: தகவல் இல்லை

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: status
ta: நிலை

en: Global settings
ta: தளமுழுமைக்குமான அமைவுகள்

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Order
ta: வரிசை

en: Operation
ta: செயல்

en: month
ta: மாதம்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Debugging
ta: பிழைத்திருத்தும்
