Ubercart GoCardless Client (7.x-1.7) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Date
az: Tarix

en: - None -
az: - heç nə -

en: Update
az: Yeniləmə

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Items
az: Elementlər

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Debugging
az: Sazlama

en: Not set
az: Qurulmayıb
