Ubercart GoCardless Client (7.x-1.7) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: created
be: створана

en: Date
be: Дата

en: - None -
be: - Нічога -

en: No data
be: Няма дадзеных

en: Update
be: Абнавіць

en: Schedule
be: Расклад

en: week
be: тыдзень

en: add
be: дадаць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: status
be: статус

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Items
be: Элементы

en: Start date
be: Дата пачатку

en: Order
be: Парадак

en: Operation
be: Аперацыя

en: Pending
be: Чакае

en: month
be: месяц

en: year
be: год

en: - Select -
be: - Выбраць -
