Ubercart GoCardless Client (7.x-1.7) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel
