Ubercart GoCardless Client (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Update
ne: अपडेट

en: Email
ne: ईमेल

en: status
ne: स्थिति

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
