Ubercart GoCardless Client (7.x-1.7) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Date
ta: திகதி

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: status
ta: நிலை

en: Items
ta: உருப்படிகள்
