Ubercart GoCardless Client (7.x-1.7) - en to vi translation catalogue (41 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: created
vi: đã tạo

en: Date
vi: Ngày tháng

en: - None -
vi: - Không -

en: No data
vi: Không dữ liệu

en: Update
vi: Cập nhật

en: Schedule
vi: Lịch trình

en: week
vi: tuần

en: add
vi: thêm

en: Email
vi: Thư điện tử

en: status
vi: trạng thái

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Amount
vi: Số lượng

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: Order
vi: Thứ tự

en: Operation
vi: Thao tác

en: Pending
vi: Đang treo

en: month
vi: tháng

en: year
vi: năm

en: price
vi: giá

en: Complete
vi: Hoàn thành

en: Adjustment
vi: Điều chỉnh

en: Starting from
vi: Bắt đầu từ

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Order ID
vi: ID đơn hàng

en: Subscription
vi: Đăng ký

en: product
vi: sản phẩm

en: Cancelled
vi: Bị thôi

en: Go back
vi: Quay lại

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi

en: Adjustments
vi: Các điều chỉnh

en: Checkout settings
vi: Các thiết lập tính tiền

en: Change date
vi: Thay đổi ngày
